Ставки на теніс

Ставки на теніс онлайн набирають все більшої популярності в Україні, і цьому є кілька причин. Більшість гравців обирають футбол з тієї простої причини, що вони знають правила гри. Але варто вивчити правила гри в теніс, і ви полюбите цей спорт.

Якщо ви поки що не знаєте, як робити, наприклад, ставки на теніс по геймам, не турбуйтеся. Теніс – один із найкращих видів спорту для побудови стратегій. Саме тут можна вишукувати деякі особливості в матчах, і постійно плюсувати свій депозит, за умови, що ви дотримуватиметеся банк-менеджменту.

На цій сторінці ви докладно прочитаєте про:

 • Популярна для ставки на теніс стратегія.
 • Види ставок на теніс.
 • Тактика ставки догоном на теніс, якої дотримуються професійні гравці.
 • Основні правила та помилки, які роблять гравці-початківці.
 • Ознаки правильно вибраного букмекера, який дасть вам найкращі коефіцієнти.

Ставки на теніс: основні види

Основних видів ставок, як і в футболі, тут небагато:

 • Перемога одного зі спортсменів у матчі, сеті чи геймі.
 • Фора в сеті або геймі. Фора – це те, наскільки спортсмен випереджатиме свого опонента.
 • Тотал у матчі чи сеті. Тотал – це сума всіх очок обох спортсменів.
 • Ставка на точний рахунок. Саме такі ставки приносять гравцям найбільші коефіцієнти. Але варто пам’ятати, що великі коефіцієнти – це завжди великий ризик.

Крім основних, у тенісі також є інші види ставок, більш прицільні. Наприклад, ви можете поставити на те, що змагатися опоненти будуть до перемоги у другому сеті. Це до стратегії ставки на теніс по сетам.

Популярні ставки по геймам і сетам

Для того щоб робити такі ставки, вам необхідно знати основні правила тенісу. Якщо коротко, то:

 • Гейм – ігровий відрізок, частина сету. Гейм проводять до чотирьох очок. За рахунку 3:3 за очками грають до двох балів різниці.
 • Сет – найбільша одиниця рахунку у матчі. У кожному сеті гра йде до шести геймів. При рахунку 5:5 є два варіанти: 7:5 на чиюсь користь або тай-брейк за 6:6.

Ставки на теніс відгуки і 6 інших ознак хорошого букмекера

Після того, як ми розібралися з основними видами ставок на теніс, варто розпочати пошук хорошої букмекерської контори. На які сім пунктів варто звернути увагу при виборі?

 1. Репутація, якою іменита букмекерська контора неодмінно цінує.
 2. Наявність ліцензії.
 3. Позитивні ставки на теніс відгуки про БК на спеціалізованих ресурсах.
 4. Цілодобова служба підтримки.
 5. Величезний вибір дисциплін та варіативність ставок.
 6. Швидкі способи введення та виведення коштів.
 7. Різноманітна бонусна програма як для новачків, так і для постійних гравців.

Якщо ви новачок, то вам чудово підійдуть ті букмекери, які зараз у всіх на слуху. Не будемо тут зайвий раз займатися рекламою, яку нам ніхто не сплатив.

Основні правила при складанні стратегії у ставки на теніс

Ставки на теніс стратегія така ж необхідна, як і в інших дисциплінах. І тут є свій список правил, яких вам варто дотримуватися, якщо ви хочете робити ставки і заробляти. Ось вони:

 • Ретельно обирайте матчі. У тенісі є кілька чемпіонатів, але це не означає, що ви повинні ставити на ігри у кожному з них. Виберіть кілька, за якими ви могли б стежити. Якщо у вибраному вами чемпіонаті на сьогодні немає матчів, просто відпочиньте і не робіть ставки сьогодні.
 • Збирайте та аналізуйте інформацію. Це один із найважливіших пунктів при прогнозуванні будь-якої спортивної події. Тут важливо врахувати також кілька факторів і про це далі.
 • Виберіть правильну букмекерську контору. Це дуже важливе правило, тому що правильно обрана БК дасть впевненість у тому, що свій виграш у разі заходу ставки ви отримаєте. Також гарний букмекер дає найкращі коефіцієнти.
 • Ведіть облік за ставками. Заведіть Google Excel документ, куди виписуйте кожні ставки на теніс, і суму, на яку ця ставка була зроблена. Щотижня цей документ слід аналізувати.
 • У жодному разі не робіть ставки на гравця, за якого вболіваєте. Дуже важливе правило, яке багато хто просто ігнорує. А це важливо, бо під час прогнозування матчу улюбленого гравця дуже складно бути об’єктивним. До речі, мало хто знає, але деякі гравці ставлять на поразку свого гравця. У разі перемоги – радість перемоги, а у разі поразки – грошова компенсація зі ставки.
 • Різні події у різні експреси. Не тільки новачки, а й професіонали припускаються грубої помилки при складанні експресів. Найчастіше вони включають одну подію у два різні експреси. Запам’ятайте, якщо один матч не зайде, програються всі експреси, де він є.
 • Тримайте себе в руках! Фінансова грамотність – те, чого не вистачає великої кількості гравців для успіху. Ставте певний відсоток від депозиту на кожну ставку і дотримуйтесь певної стратегії щодо цього питання.
 • Будьте холоднокровними. Як перемоги, і поразки можуть вивести нас деякі емоції. Дуже важливо дотримуватись стратегії, і не робіть ставки на теніс по геймам, якщо ви це не планували.
 • Помилка – шлях до професіоналізму. Не буває професіонала у ставках на спорт, який не робив помилок. Дуже важливо, щоб з таких помилок ви завжди отримували щось корисне, і після кожної набиралося все більше досвіду.
 • Банк-менеджмент – все ваше. Щоразу на ставку вам потрібно робити ту суму, яку спочатку було заплановано за стратегією. Правильно складений банк-менеджмент убереже вас від великих втрат, навіть у разі серії невдалих ставок.

Знаючи ці правила, ви на 50% відповіли на запитання ставки на теніс як виграти. Інші 50% читайте далі.

Як виграти в ставки на теніс? Не робіть ці помилки

Завжди у ставках на спорт навчайтесь на своїх помилках. В ідеалі, якщо у вас буде клуб однодумців, з якими ви ділитиметеся тією чи іншою інформацією. Нижче ми розглянемо ТОП популярних помилок, не допускаючи яких ви будете знати відповідь на запитання ставки на теніс як виграти на 100%.

 1. Ігнорування банк-менджементу. Найчастіше допуск цієї помилки веде до повного програшу депозиту.
 2. Відсутність файлу з історією ставок. Правило №5 говорить про те, що за історією ставок слідкувати треба. Деякі ігнорують його і в перспективі не бачать ставки, які регулярно не заходять.
 3. Ставки на високий коефіцієнт. Підходьте тверезо до оцінки виграшу за високими коефіцієнтами, тому що найчастіше високий коефіцієнт – високий ризик. Особливо це стосується ставок на теніс в live.
 4. Неправильна реєстрація у букмекерських конторах. Сюди можна поєднати відразу кілька помилок. До найпоширеніших відносять реєстрацію на вигадані дані, після чого в один день обліковий запис просто блокують після прохання пройти процедуру підтвердження. Ще одна помилка – реєстрація в нелегальних БК, які одного прекрасного дня можуть просто не видати ваш виграш. Ну і замикає нашу таблицю хоч і не критична, але все ж таки помилка – реєстрація в одній БК. Ви позбавляєте себе можливості вибору вигідніших коефіцієнтів на події. У разі виграшу ви отримаєте менше грошей, аніж могли б отримати.
 5. Ставка на улюбленого гравця. Достатньо дурна тактика ставки на теніс. Навіть враховуючи той факт, що це правило прописане у кожній статті в Інтернеті, гравці продовжують його ігнорувати.

Як зробити свої перші ставки на теніс

Коротка інструкція щодо того, як зробити свою першу ставку. Загалом вона має кілька простих кроків:

 • Вибрати відповідну БК (а краще кілька, для пошуку вигідніших коефіцієнтів).
 • Зареєструватися, використовуючи ці дані.
 • Визначитись з чемпіонатами, в яких ви робитимете ставки.
 • Вибрати бажаний поєдинок.
 • Скласти прогноз.
 • Зробити ставку, спираючись на прогноз і на банк-менеджмент.

Що таке ставки догоном на теніс

Ставки догоном на теніс – це одна з найпопулярніших стратегій ставок. Її суть полягає в тому, щоб ставка наступного результату компенсувала програшну ставку на результат, який не зайшов. Для такої стратегії потрібна серйозна на особистому рахунку, тому що має на увазі постійне подвоєння, доки ставка не зайде.

Наприклад, гравець поставив на якийсь результат ставку 50 гривень. Якщо вона не зайшла, гравець повинен подвоїти ставку на наступний результат – 100 гривень. Якщо й ця ставка не зайшла, знову подвоїти ставку – 200 гривень. І так подвоювати, доки ставка не зайде. Також важливо дотримуватись умови, щоб коефіцієнти від ставки до ставки були приблизно однакові.

Обов’язкова умова для ставки на теніс онлайн

Якщо ви робите ставки на теніс онлайн з прематчу, а не в лайві, хоч і в лайві це важливо, вам варто виконувати одну обов’язкову умову. Завжди робіть ретельний, самостійний прогноз майбутньої спортивної події. Такий прогноз має враховувати будь-які нюанси та деталі, які можуть вплинути на результат події. Ви повинні враховувати нинішній стан справ гравців, їх настрій та мотивацію, враховувати попередні зустрічі та майбутні.

Якщо ваше завдання – це заробіток на ставках, а не проста розвага, вам варто упокоритися з тим, що тут легких грошей немає. Шлях від новачка до професіонала лежить тільки через якісні самостійні прогнози і розумно складений бюджет на кожну ставку (читайте про банк-менеджмент).