Ставки на настольний теніс

Чому гравці люблять робити ставки на настольний теніс в лайві? Пояснюємо:

 1. Багато матчів у будь-який час. І справді, навіть у непростий період епідемії коронавірусу ігри йдуть практично нон-стопом.
 2. Сети грають швидко. 2001 року ввели систему «до 11», коли партія йде до одинадцяти очок. На розіграш може йти менше п’яти секунд. Відповідно, партія рідко затягується навіть до десяти хвилин. Класичні ставки на настольний теніс в лайві – поставив, і за кілька хвилин вже відомий результат.
 3. Не має впливу подачі. Можна ставити на кожен сет, не треба чекати, доки відпадає умовний Джон Ізнер, адже шансів на прийомі суперник не має. У настільному тенісі гравці подають по два м’ячі, фактор свого ходу практично анулюється.

Види ставок на настольний теніс у лайві і прематчі

Не варто вигадувати і грати гонки до очок, виграш певного розіграшу, тощо. Дотримуйтесь найбільш популярних:

 • Перемога тенісиста у матчі/партії
 • Ставки на настольний теніс онлайн на тотал
 • Ставки на фору

Особливості ставки на настольний теніс на сьогодні

 • Відсутність впливу зовнішніх факторів. Цікавий момент: ігри проходять у залах, погодні умови не здатні стати на заваді спортсменам.
 • Формат зустрічі. Роблячи ставки на настольний теніс на сьогодні, обов’язково уточнюйте, чи матч проходить до трьох перемог у сетах чи чотирьох. Це може відіграти вирішальну роль. Приклад: гравець програє сетами 1-2? у четвертій партії за рахунок 6-10 не на його користь. При п’ятисетовому форматі (BO5), сторона, що програє, буде битися в четвертому сеті до останнього. А ось у BO7, цілком імовірно, віддасть без боротьби, щоби сконцентруватися вже на наступній партії.
 • Дивіться тип гри. Одиночний, парний чи змішаний. У парах сенсація найімовірніша.

6 пунктів, які потрібно враховувати під час ставки на настольний теніс прогноз

 1. Рейтинг – не вирішальний чинник. Звичайно, він важливий, але спочатку перевірте амплітуду зльотів і падінь гравця, переконайтеся, що не випадково його поточна позиція. Букмекери в курсі цього отримати перевагу тут складно. Але забувати про це не варто.
 2. Поточна форма гравця – найважливіший чинник, складаючи ставки на настольний теніс прогноз. Скільки гравець програвав і вигравав останнім часом, і найголовніше – кількість набраних очок у партіях. Наприклад, у багатьох програних сетах спортсмен бився до кінця, навіть на початку матчу, і навпаки. Звертайте на це увагу, деякі стратегії ув’язнені під такі особливості гравців.
 3. Значення турніру. Тут все логічно, чим вище статус змагання, то менше ймовірність сенсації. А от якщо турнір прохідний, то фаворит може легко програти. В принципі, це застосовується для багатьох видів спорту.
 4. Стиль гри суперників. Одні спортсмени не можуть грати проти шульг, але інших обробляють під горіх. Хтось погано підлаштовується під азіатську школу тенісу, або нічого не може вдіяти проти європейської. Це важко і важко аналізувати, особливо новачкам, але необхідно.
 5. Інформація про гравців поза спортом. Травма, розлучення з дружиною/чоловіком, судові розгляди та інше. Ви знаєте про що ми. Це може сильно позначитися на настрої та мотивації спортсмена.
 6. Чи сходиться ваш ставки на настольний теніс прогноз з прогнозом БК. Допустимо, ви розібрали пару і дійшли висновку, що гравець №1 має величезну перевагу. Букмекер ставить однаковий коефіцієнт на обох спортсменів. Іншими словами, – валуй, БК очевидно прорахувалася, цим слід скористатися.

Стратегія ставок на настольний теніс

Розкажемо про найпопулярніші і більш менш логічні.

 • Стратегія ставок на настольний теніс на лідера, що він програє у партії. Якщо до матчу коефіцієнт на тенісиста був до 1,3, можна спробувати ловити його перемогу в сеті за рахунку 0:4,1:5 і т.д., андердог повинен перемогти у стартовій партії. Погодьтеся, мало прикладів, коли явний лідер поступається всуху.
 • Ставки на фору. Багато спортсменів припиняють боротися у партії за рахунку 4:10, 5:10 тощо, щоб сконцентруватися на наступному сеті та не витрачати сили. Межа – 8:10, при 9:10 стратегію використовувати не потрібно. І те має бути не 8:9, а потім 8:10, а 7:10 і 8:10. Ця стратегія збирає достатньо позитивні ставки на настольний теніс відгуки на спеціалізованих форумах. Приклад: рахунок 6:10 ставимо фору -4,5 у партії, якщо гравець бере сьоме очко, то -3,5 (збільшуємо суму ставки, щоб перекрити програш). Партія не має бути вирішальною. Слід враховувати і особливість спортсмена, що програє. Якщо він бореться остаточно, проти нього стратегія не працює. Про це ми писали вище.
 • Ставки на тотал – популярна стратегія ставок на настольний теніс. Кількість партій у настільному тенісі передбачити важко, граємо виключно тотал сету. Для цього аналізуємо останні ігри спортсменів, що в середньому очок набирається в сетах. Наприклад, у гравця №1 – 18, у гравця №2 – 16, у середньому – 17. Відповідно, ставимо ТМ (18,5) у сеті, і так до перемоги. Як правило, хоча б одна партія завершується (у цьому випадку) букмекерським низом. З тоталом більший алгоритм ідентичний.

Ставки на настольний теніс: відгуки про переваги та недоліки стратегій

Плюси:

 • Варіативність ігрових моделей, можна вибрати тактику на свій смак.
 • Можливість поєднання стратегії з моделями маніменеджменту.
 • Легкість тактик у застосуванні.

Мінуси: ставки на настольний теніс Україна не мають гарантії стовідсоткового прибутку (як, в принципі, і в інших дисциплінах).

Висновок про ставки на настольний теніс в Україні

Пам’ятайте! Немає стовідсоткових стратегій у грі проти букмекера, інакше індустрії вже не існувало б. Стережіться шахраїв і грайте з розумом!

Як ставити ставки на настольний теніс у лайві та вигравати

Для успішних ставок на настільний теніс у режимі лайв необхідно мати хороші базові знання про ігрову дисципліну та учасників турніру. Також потрібно уважно стежити за перебігом гри, аби зрозуміти сценарій її розвитку. Аналіз у ході гри – запорука точних прогнозів на настільний теніс у лайві.

У чому полягає стратегія ставок на настільний теніс онлайн із мінімальним ризиком

Особливість стратегії у цьому, що потрібно робити ставки на настольний теніс онлайн на програваючого лідера за високий коефіцієнт. Тут важливо оцінити мотивацію сильного гравця, зрозуміти причини його відставання у рахунку та правильно прикинути можливості перемогти.

Що таке прохідна ставка у настільному тенісі онлайн

Прохідною ставкою в настільному тенісі називається парі, розраховане виграшем і яке принесло прибуток.

Що таке стратегія на аутсайдера

Це стратегія ставки на настольний теніс Україна, в основі якої лежить необхідність укладання парі на слабшого гравця. Гра йде у форматі наздоганяння – гравці регулярно підвищують ставку на перемогу андердогу, поки парі не буде розраховано виграшем.