Ставки на хокей

Ставки на хокей, як, втім, і інші спортивні дисципліни, набувають все більшої популярності серед гравців України. І це не дивно. Але на відміну від інших видів спорту, хокей – найдинамічніший, контактний та драматичний вид спорту. Іноді просто дивуєшся як під ковзанами не тане від іскор лід.

Для тих, хто вирішив почати робити онлайн ставки на хокей, цей вид спорту приготував неабиякі переваги, про які ми з вами поговоримо. Як і в інших видах спорту, ставки на хокей стратегії має свої. Так само, як і в інших видах спорту, прогнози на ставки на хокей від професіоналів або самостійні теж любить більше, ніж ставки навмання.

Якщо ви хочете дізнатися:

 • Основні види ставок у хокеї.
 • Як ставити максимально точні ставки на хокей Україна?
 • Де краще ставити ставки на хокей.
 • Як робити безпрограшні ставки на хокей, або хоча б максимально наблизитись до цього?

Значить, читайте цю статтю до кінця, і відкривайте для себе нову дисципліну – хокей.

Ставки на хокей та їх основні види

Розглянемо найпопулярніші ставки на хокей Україна, які мають попит серед гравців усіх букмекерських контор.

Результат матчу в онлайн ставки на хокей

Досить популярна ставка серед гравців рівня-початківця, яка користується попитом. У хокеї переможець визначається або в основний час, або в овертаймі, якщо основний час закінчився нічиєю.

На це потрібно звертати особливу увагу, тому що ставка на нічию можлива лише у основний час. Якщо ви поставите на перемогу певної команди, але в основний час, а вона виграє тільки за підсумком овертайму, така ставка не зайде.

Умовні позначення:

 • П1 – перемога першої команди (господарі).
 • Х – нічия.
 • П2 – перемога другої команди (гості).

Тотал: ставки на хокей лайв

Ставки на тотал – досить популярні ставки на хокей лайв, і мають на увазі прогноз на загальну кількість шайб, які були забиті за підсумком матчу. Букмекери пропонують певне значення, на яке ви можете зробити ставку. Наприклад, ви можете зробити ставку на те, чи заб’є певна команда більше або менше зазначеної кількості шайб.

Приклади умовних позначень:

 • ТБ1(4,5) – перша команда заб’є за підсумком матчу 5 та більше шайб.
 • ТМ(9,5) – обидві команди заб’ють сумарно 9 та менше шайб за матч.
 • ТМ2(3,5) – друга команда заб’є за підсумком матчу 3 або менше шайби.

Ставки на тотал також мають попит у новачків. При правильному прогнозі майбутнього матчу це досить передбачуваний вид ставок.

Онлайн ставки на хокей на наступний гол

Наступний гол – популярний вид ставки на хокей лайв після експрес-ставки. Хокей, як ви пам’ятаєте, досить динамічна гра, і нульова нічия в основний час тут практично неможлива. Все, що вам потрібно зробити, – вгадати, яка команда заб’є наступну шайбу.

Такі ставки зазвичай ставляться в режимі live, коли матч уже триває. Роблячи онлайн ставки на хокей «Наступний гол», можна піднімати хороші коефіцієнти, добре аналізуючи події матчу на ходу.

Експрес ставки на хокей

Експрес ставки на хокей користуються попитом у професіоналів, які навчилися аналізувати матч краще за інших. Експрес – це кілька ставок в одній, які при накладенні дають більший коефіцієнт, ніж кожна окремо.

Але варто зауважити, що при незаході хоча б однієї з десяти ставок, експрес «згорає» весь.

Фора – популярні ставки на хокей в Україні

Ставка «Фора» має на увазі під собою перемогу однієї з команд із різницею у певну кількість шайб. Як і зі ставкою «Тотал», ви можете зробити ставку на весь матч, або на певний період.

Приклади умовних позначень:

 • Ф1(-1,5) – перемога першої команди з різницею у 2 або більше шайб.
 • Ф2(2,5) – програш другої команди з різницею у 3 або більше шайб.

На відміну від «Тотал», даний вид ставки дає можливість ставити не тільки на кількість закинутих шайб, але також і на видалення хокеїстів або кидки у ворота. Варіантів насправді багато.

Чи можна покладатися на прогнози на ставки на хокей від професіоналів?

Якщо ви хочете досягти успіху, роблячи ставки на хокей, вам обов’язково потрібно навчитися самостійно складати прогнози. Без цього ставки робитимуться навмання, або спиратимуться на безкоштовні прогнози, які публікують букмекери, хоч і професіонали.

Такі прогнози часто не мають нічого спільного з матчем, хоча іноді і заходять, якщо у матчі грає явний фаворит. Згадайте бій UFC, де Конор МакГрегор бився проти Хабіба Нурмагомедова і скажіть: який букмекер ставив на перемогу Нурмагомедова?

Саме тому шлях до професіоналізму – ретельний та скрупульозний аналіз кожної майбутньої спортивної події.

Як робити безпрограшні ставки на хокей?

Прочитайте пункти, яких вам варто дотримуватись. Їх важливо не тільки прочитати, а й дотримуватись. І у разі дотримання, ви максимально убезпечите себе від програшу банку, і максимально навчитеся робити безпрограшні ставки на хокей.

 • Збирайте та аналізуйте інформацію. Це один із найважливіших пунктів при прогнозуванні будь-якої спортивної події. Тут важливо врахувати також кілька факторів і про це далі.
 • Ретельно обирайте матчі. У хокеї існує десятки чемпіонатів, але ми рекомендуємо звернутись на найголовніший – NHL. Почніть за ним стежити, визначте переможців, почніть досконально розумітися. Якщо в чемпіонаті на сьогодні немає матчів, просто відпочиньте і не робіть ставки сьогодні.
 • Виберіть правильну букмекерську контору. Це дуже важливе правило, тому що правильно обрана букмекерська контора дасть впевненість у тому, що свій виграш у разі заходу ставки ви отримаєте.
 • У жодному разі не робіть ставки на команду, за яку вболіваєте. Дуже важливе правило, яке багато хто просто ігнорує. А це важливо, бо під час прогнозування матчу улюбленої команди дуже складно бути об’єктивним.
 • Ведіть облік за ставками. Заведіть собі документ, куди виписуйте кожну ставку, та суму, на яку цю ставку було зроблено. Щотижня цей документ аналізуйте, коригуйте і подвійному аналізу піддавайте ті ставки, які не зайшли.
 • Фінансова грамотність. Те, чого не вистачає великої кількості гравців для успіху. Ставте певний відсоток від депозиту на кожну ставку і дотримуйтесь певної стратегії щодо цього питання.
 • Різні події у різні експреси. Не тільки новачки, а й професіонали припускаються грубої помилки при складанні експресів. Найчастіше вони включають одну подію у два різні експреси. Запам’ятайте, якщо один матч не зайде, програються всі експреси, де він є.
 • Стримуйте свої емоції. Як перемоги, і поразки можуть вивести нас деякі емоції. Дуже важливо дотримуватися стратегії, і не робити ставки під час матчу в режимі live, якщо ви цього не планували.
 • Запам’ятайте, що помилки – шлях до професіоналізму. Не буває професіонала у ставках на спорт, який не робив помилок. Дуже важливо, щоб з таких помилок ви завжди отримували щось корисне, і після кожної набиралося все більше досвіду.

Де ставити ставки на хокей лайв? 8 ознак гарної букмекерської контори

 1. Репутація, якою відома букмекерська контора неодмінно цінує.
 2. Наявність офіційної ліцензії.
 3. Величезний вибір дисциплін та варіативність ставок.
 4. Позитивні ставки на хокей відгуки про БК на спеціалізованих ресурсах.
 5. Невелика маржа, що дозволяє заробляти навіть у невисоких коефіцієнтах.
 6. Різноманітна бонусна програма як для новачків, так і для постійних гравців.
 7. Швидкі способи введення та виведення коштів.
 8. Цілодобова служба підтримки.

Ставки на спорт: стратегія Оскара Грайнда

Хокей, як і інші спортивні дисципліни, має багато ставки на хокей стратегії. Але ми хотіли б розповісти про досить цікаву стратегію під назвою «Стратегія Оскара Грайнда». Така стратегія полягає у збільшенні суми ставки, якщо ставка зайшла, і незмінність ставки, у разі програшу.

Основні принципи:

 • Шукайте результати з коефіцієнтами 2 і більше.
 • Перша ставка повинна бути в розмірі 5% від початкового банку (це убереже вас від повного зливу банку, у разі серії програшів).
 • Коли ставка заходить, вам потрібно подвоїти банк наступної ставки вдвічі (10% від початкового банку, а не від того, що став після виграшу). Якщо друга ставка також зайшла, коло вважається закритим, і вам необхідно повернутися до початкового значення ставки – 5%.
 • Розмір ставки після програшу не змінюється (ця стратегія кардинально відрізняється від стратегії догону).
 • Вам потрібно робити ставки до тих пір, поки прибуток зі ставки менший за початковий.
 • Після завершення – поверніться до початкових 5%.

Ставки на хокей: відгуки по стратегії О. Грайнда

Ця стратегія вимагає такого прогнозу, щоб більше половини ваших ставок заходили. Для цього важливо ідеально прогнозувати та вести облік ставок, про який ми говорили вище.