Ставки на футбол

На сьогоднішній день ставки на спорт набирають все більшої популярності серед населення, і, зокрема, ставки на футбол в Україні. Деякі ставлять для того, щоб було цікавіше дивитися матч, а деякі знайшли для себе у цій сфері додаткове джерело прибутку. І дуже малий відсоток людей, справжніх фахівців, отримує зі ставок основний власний дохід.

У цій статті ми докладніше розповімо, як почати робити ставки на футбол для новачків, якщо ви ніколи раніше цього не робили, а також підкажемо, на які пункти звертати увагу при виборі букмекерської контори.

Якщо ви не знаєте, на який результат ставити ставку, то завжди можна використати прогноз на футбол від професіоналів. Але про це ми поговоримо далі, і скажемо чомусь бажано не користуватися таким способом. Ми рекомендуємо у ставки на футбол прогноз завжди робити самостійно.

Розберемо з вами ставки на футбол як це працює: види ставок, що таке ставка у прематчі, а також як робити ставки на футбол лайв, коли команди вже розпочали гру. Так, уявіть, якщо ваша команда вже виграє, а ви хочете зробити ставку на її перемогу, у букмекерських конторах це реально.

Ставки на футбол: інструкція як правильно обрати БК

Букмекерські контори з огляду на популярність цього напряму в Україні з’являються з тією ж частотою, якою ростуть гриби після дощу. Популярні з них у всіх на слуху, але чи варто нам звертати увагу на нові, які відкриваються? Якщо знати всі пункти, на які варто звернути увагу при виборі, можна вибрати собі нового надійного партнера, який даватиме вам ТОП ставки на футбол.

7 основних пунктів, на які варто звернути увагу:

 • Ліцензія. Наявність ліцензії у будь-якої букмекерської контори – це гарантія чесної гри та законності діяльності на території України. На букмекерські контори без ліцензії навіть не звертайте уваги, тому що залишитеся без грошей у 99% випадків.
 • Відгуки. Їх потрібно читати не на сторінках сайту, і навіть не в офіційних соціальних мережах, а десь на сторонніх ресурсах. Спеціалізовані форуми підходять для цього якнайкраще. Звертайте увагу на те, що пишуть гравці та як їх проблеми вирішує служба підтримки.
 • Асортимент дисциплін та коефіцієнти. Якщо ви робите ставки на футбол, то можливо асортимент дисциплін і не відіграватиме для вас важливу роль, але також варто звертати увагу на ставки на футбол коефіцієнти. Якщо в інших букмекерок коефіцієнти більші на ті самі події, то можливо ви дивитеся на посередника.
 • Служба підтримки. Неочевидний пункт, на який варто звернути увагу. Цілодобова служба підтримки гравців може бути дуже доречною, коли вам потрібно буде вирішити питання з виведенням коштів посеред ночі.
 • Бонуси. Хто не любить бонусів? Усі в Україні люблять бонуси, і тому на цей пункт також варто звернути увагу.
 • Додаток. Бажаєте ставки на спорт скачати до себе на телефон? Зверніть увагу на те, чи є у букмекера свій мобільний додаток.
 • Способи введення та виведення коштів. Останній пункт, на який ми хочемо, щоб ви звертали увагу, це кількість способів і виведення коштів, а також на те, скільки часу займають ці фінансові операції. Найчастіше для більшості гравців цей пункт є одним із найважливіших.

Ці 7 основних пунктів, на які варто звернути увагу, якщо ви захочете випробувати нову букмекерську контору. Якщо ж ви новачок, то не ризикуйте, і реєструйтесь спершу на перевірених, якщо не хочете втратити гроші безповоротно.

ТОП ставки на футбол: де робити?

Якщо ви хочете ловити високі ставки на футбол коефіцієнти, то потрібно в будь-якому випадку реєструватися лише на популярних сайтах, які у всіх на слуху. Новачки може і видадуть смачніший бонус, але робити ставки за коефіцієнтами найкраще, наприклад, у БК «Фаворит», або через той же Parimatch.

Як зробити ставку на футбол вже сьогодні?

Для того, щоб зробити ставку на футбол сьогодні, насправді потрібно виконати кілька простих кроків:

 1. Знайдіть сайт відповідної букмекерської контори, де ви бажаєте зареєструватися.
 2. Пройдіть процедуру реєстрації, заповнюючи всі поля цими даними.
 3. Після реєстрації підтвердіть свій обліковий запис будь-яким зручним способом.
 4. Поповніть свій рахунок на будь-яку кількість грошей (звертайте увагу на мінімальний депозит, зазвичай він дорівнює невеликій сумі – від 1 до 50 гривень).
 5. Виберіть «Футбол» зі списку дисциплін.
 6. Знайдіть відповідний чемпіонат і подію.
 7. Виберіть, на який результат хочете зробити ставку.
 8. Введіть необхідну суму та оформіть ставку.

Ось така проста ставки на футбол інструкція, виконавши кожен із 8 кроків якої, вже сьогодні ви зробите свою першу ставку. Після успішного оформлення ставки, ви можете продовжувати ставити на цю подію необмежену кількість ставок. Наприклад, ви можете зробити ставку на те, що в матчі буде жовта картка, а також те, що команди сумарно заб’ють більше 2 голів.

Але для того, щоб розуміти, на що ставити, потрібно розібратися з видами ставок, а також з тим, як розпочати свій шлях у прогнозуванні спортивних подій.

Ставки на футбол: коефіцієнти і види на прикладах

Основних видів лише п’ять:

 1. Результат матчу. У цьому випадку вам необхідно буде вибрати, це буде перемога першої команди (П1), перемога другої (П2) або нічия (Х).
 2. Тотал. Поширюються як на обидві команди, так і окремо взяту. За допомогою цього виду ставки можна поставити на те, що обидві команди заб’ють 2 голи в сумі. І неважливо, чи це буде нічия 1:1 або програш якоїсь команди 0:2, ваша ставка зіграє.
 3. Фора. Цей вид ставки ставиться на те, що якась команда матиме перевагу в якійсь кількості м’ячів. Уявіть, скільки заробили гравці, які поставили ставку Фора 4,5 на Аргентину у легендарному матчі проти Ямайки.
 4. Подвійний результат. Цей різновид ставки використовують досить часто професійні гравці. Якщо коефіцієнт на 2 з 3 результатів більше 2, тоді є сенс поставити ці результати однакові суми. Наприклад, якщо на нічию та на перемогу другої команди коефіцієнт 2.45 та 3.15, наприклад, то поставивши по 100 гривень на ці два результати, ви за будь-якого розкладу будете у плюсі (якщо тільки не зіграє ставка за третім результатом; але тут уже потрібно включати математику , і розуміти, який результат є найменш ймовірним).
 5. Експрес. Це ставка, яка містить результати кількох матчів. У експреси грають професійні гравці, тому що коефіцієнт на експреси в декілька разів більший, ніж на одиночні ставки. Зі 100 гривень в експресі можна заробити 1,000 гривень та більше.

Якщо ви тільки починаєте свій шлях у беттинг, рекомендуємо починати з першого виду ставки («Результат»), і потроху перемикатися на «Тотал» і «Фору». Через деякий час, якщо захочеться більших грошей і більше азарту, можете спробувати свої сили в Експресі. Не забувайте користуватися подвійним результатом, коли це можливо.

Як навчитися робити залізні ставки на футбол?

Ставки на спорт сьогодні недовго роблять ті, хто обходиться без будь-якого аналізу майбутньої події. Воістину залізні ставки на футбол роблять саме ті гравці, які з головою йдуть в аналіз та прогнозування. У ставках на спорт важливо аналізувати абсолютно все: попередні зустрічі, налаштування команди, поточне становище у турнірній таблиці тощо.

Дуже часто професіоналами у ставках на футбол стають гравці, які просто фанатіють від цієї гри. Якщо ви часто дивитеся матчі англійської Прем’єр-ліги, тоді вам можливо варто почати робити ставки на улюблений Челсі, Ліверпуль або Манчестер Сіті. Але не варто забувати про те, що в ставках немає безпрограшних стратегій, тому що в цьому і вся краса спорту. Ніколи не можна бути впевненим на 100% у конкретному результаті матчу.

Ставки на футбол в Україні: найкращі джерела для самостійних прогнозів

Коли ви самостійно займаєтеся прогнозами на подію, ми рекомендуємо користуватися вами наступними ресурсами:

 • Будь-які новинні сайти та фанатські групи. Тут можуть бути якісь чутки, про які ви не завжди можете прочитати на офіційному сайті.
 • Офіційні сайти команд, а також їхні соціальні мережі. Звідси ви зможете дізнатися про останні новини від гравців, і якщо хтось отримав травму на тренуванні, ви першими будете в курсі про це.
 • Форуми гравців. Якщо ви після аналізу вищезгаданих джерел, досі не знаєте на який результат поставити, ви можете спробувати запитати поради у колег по цеху, таких самих гравців, як і ви сам.

Ви також можете використовувати інші ресурси, які, як вам здаються, допоможуть вам у правильному прогнозі для ТОП ставки на футбол.

Чи варто використати безкоштовні прогнози на футбол від професіоналів?

Дуже часто на сайтах букмекерських контор ви зможете знайти безкоштовні прогнози на ставки на футбол в Україні, і вам ніхто не має права забороняти читати їх та користуватися рекомендаціями. Але ми вам суворо рекомендуємо в кожній події, на яку ви робите ставку розбиратися самостійно.

Залізні ставки на футбол як це працює? Це завжди самостійний аналіз. І якщо ви хочете досягти успіху в цій справі, навчайтеся аналізувати інформацію самостійно. Якщо ж ваші прогнози з букмекерами збігатимуться, це буде правильною ознакою того, що цю ставку потрібно робити у будь-якому випадку.

Ставки на футбол лайв і прематч: запитання та відповіді

Тут ми зібрали список найпоширеніших питань, і короткі відповіді на них. Якщо у вас ще залишаться питання, ви завжди зможете їх поставити безпосередньо через наш сайт.

Чому футбол – один із найкращих видів спорту для ставок

З тієї простої причини, що оскільки це відома дисципліна, варіантів зробити ставки тут безліч. В якійсь екзотичній дисципліні гравець матиме можливість поставити лише на перемогу будь-якої команди. У футболі ж ви маєте можливість поставити ставку навіть на видалення конкретного гравця.

Які ставки на футбол для новачків краще робити

Найкращі ставки на футбол для новачків – це ставки на «Результат» (виграш однієї чи іншої команди, або їх нічия). Не забувайте користуватися подвійним результатом, коли це можливо. Згодом перемикайтеся на «Тотал» та «Фору».

Що таке ставки на футбол лайв

Більшість ставок робляться в режимі прематчу, коли подія ще не почалася. Але якщо ви з якоїсь причини не встигли зробити ставку у прематчі, то є ставки на футбол лайв. Навіть якщо ваша команда вже виграє, ви можете зробити ставку на її перемогу.

Чи можна почати робити ставки на футбол без вкладень

Як би це абсурдно не звучало, але ставки на футбол безкоштовно роблять більшість гравців як свою першу ставку. Найчастіше це вітальний бонус від букмекерської контори як подяка за реєстрацію. Такий бонус видається на якусь конкретну подію і називається він «Ставка без ризику».

Шалена популярність у ставках на футбол: як це працює

Було б логічно припустити, що якщо футбол є найпопулярнішим видом спорту (принаймні на Європейському континенті), то і в букмекерських конторах це буде найпопулярніша дисципліна.

Саме тут щодня гравці роблять десятки-сотні тисяч ставок на різні результати у різних подіях. Високі коефіцієнти дозволяють завдяки ставкам не тільки відчувати те приємне почуття азарту, а й заробляти, якщо з розумом підійти до цієї справи.