Ставки на бокс

Бокс – один із найбільш видовищних індивідуальних видів спорту на планеті. Матч у професійному боксі здатний збирати мільйонні телеаудиторії та викликати величезний ажіотаж. У аматорському боксі ситуація така сама, але в менш широких масштабах. Тому ставки на бокс – це популярний напрямок діяльності для багатьох людей, які займаються ставками на спорт.

Гравці, які добре знаються на боксі, здатні вигравати на постійній основі великі суми грошей. І в цьому матеріалі ми розберемося в основних тонкощах ставки на бокс на сьогодні та розповімо про події, на які можна поставити. Також наведемо приклад найефективніших ігрових стратегій для цього виду спорту та виділимо найкращі БК для ставок. Але які б не були точні стратегії, не нехтуйте ставки на бокс прогнози, які ви повинні вміти складати самостійно.

Поставити ставку на бокс: особливості

Букмекерська лінія у боксерських поєдинках залежить від ступеня важливості поєдинку. Топові бої за чемпіонські титули у цьому виді спорту проводяться нечасто, але на них надається найширший розпис парі.

Для гравців і букмекерів не становлять великого інтересу зустрічі звичайного рядового статусу, тому БК обмежуються стандартною лінією на результати поєдинку і в окремих випадках виставляють тотал раундів без широкої амплітуди, за що іноді отримують негативні ставки на бокс відгуки. Розпис на відміну від більшості видів спорту навіть у топ-поєдинках не надто широкий – налічує близько 50-80 подій.

Ставки на бокс – які є переваги?

 • Відсутність великої кількості очевидних лідерів. Завдяки цьому коефіцієнти відносно високі, є можливість грати на андердогів та новачків у турі за величезними котируваннями.
 • Аналітики, котрі розбирають боксерські поєдинки, рідко присутні у штаті букмекерських компаній. Тому коефіцієнти часто переоцінені, і зробити ставку на бокс тому дуже вигідно.
 • Букмекери часто встановлюють великі максимальні ліміти на матчі, що дозволяє отримати великий виграш зі ставки.
 • Аналізувати бокс простіше, ніж будь-який інший вид спорту. Достатньо володіти повною інформацією про антропометрію спортсмена, його підготовку до бою та кар’єрний рекорд для того щоб складати ставки на бокс прогнози.

На що краще зробити ставку на бокс?

У будь-якому бою букмекери насамперед виставляють ставки на результат поєдинку – перемога одного з боксерів чи нічия. Нічийний результат у боксі рідкість, тому він характеризується високим коефіцієнтом. Також можна поставити ставку на бокс на такі варіанти ставок:

 • Тривалість бою. Тут букмекери встановлюють тотал раундів – потрібно лише вгадати, більше чи менше буде проведено раундів, ніж вказана букмекером кількість;
 • Тотал раундів за відрізками. Формат такої ставки виглядає так: 1-3 раунди, 4-6 і т.д.
 • Перемога у раунді. Тут ставка приймається на конкретного переможця у матчі у певному раунді. На такі варіанти ставки на бокс Україна завжди дуже високий коефіцієнт через складність спрогнозувати.
 • Дострокове завершення бою – нокаутом чи технічною поразкою.
 • Метод перемоги. Це може бути так само нокаут або технічне ураження, перемога за очками, дискваліфікація та інші варіанти.

На який варіант частіше роблять ставки на бокс в Україні?

Найбільш популярним маркетом для ставок на бокс є тотал раундів – частіше гравці використовують його у поєдинках між двома рівними боксерами. На бокс можна ставити у лайві та прематчі, але в онлайн-режимі букмекери часто блокують лінію, особливо після важких пропущених ударів.

Кращі букмекерські компанії для ставки на бокс на сьогодні

Серед найбільш вигідних для гравців компаній, які пропонують найкращі умови для ставки на бокс Україна, варто назвати наступні букмекерські контори:

 • «Фонбет». Найбільша лінія – часто присутні матчі не лише з професійного, а й з аматорського боксу. На топ-матчі надається найширший розпис – близько 100 подій. Також букмекер надає можливість переглядати матчі у прямому ефірі – опція доступна для більшості матчів, доступних для ставок;
 • «Марафон». У лінії надається великий вибір матчів, але аматорських поєдинків менше, ніж у «Фонбет». Розпис досить широкий – близько 50-70 маркетів, але в не найрейтинговіших боях може звужуватися до 20 подій. Високі коефіцієнти боксу будуть приємним бонусом для гравців;
 • «1хСтавка». Бокс розписується у цій конторі добре – на рівні «Фонбету». Якщо ви вирішили зробити ставку на бокс в «1хСтавка», перевагою буде надання трансляції майже для всіх боїв, крім топових. Якість картинки та звуку відмінна, ефір збігається з реальним часом, завдяки чому можна стежити за перебігом бою та реагувати на зміну ситуації точною ставкою.

Увага: ми не займаємось рекламою конкретних букмекерських компаній. Вибір представлених БК грунтувався на сукупності позитивних особливостей ставок на бокс.

3 рекомендації гравцям-початківцям як правильно робити ставки на бокс

 1. Перше, на що варто звернути увагу, якщо хочете знати як правильно-правильно робити ставки на бокс – ретельність аналізу, що проводиться. Ви повинні розбиратися в боксі відмінно, бути в курсі всіх останніх подій, мати точну інформацію про перебіг підготовки спортсменів – це впливає на успішність парі. Вміння аналізувати бій – ключовий момент у визначенні відсотка прохідності ставок, тому частіше дивіться бої як у прямих трансляціях, так і в архівах, щоб краще розуміти техніку бою конкретних спортсменів.
 2. Також аналізуйте рух коефіцієнтів. Перед початком бою котирування зазнають змін, що вказує на завантаження професіоналів за конкретними маркетами. Якщо завантаження проходить на користь вашого вибору – це означає, що аналіз бою проведено правильно, і така ставка має стати прохідною.
 3. Слідкуйте за своїм банком. Не грайте ва-банк на «найвірніші» події на вашу думку. Намагайтеся скористатися фіксованим номіналом для кожної ставки. Така тактика дасть змогу простіше відстежувати приріст та бачити прибуток на дистанції. Не відхиляйтеся від тактики, щоб при програшах не позбавлятися раніше отриманого прибутку або не входити в мінус.

Чи можна вигравати без прогнозу в ставках на бокс?

Як і для інших дисциплін, відповідь тут буде – однозначно «Ні». Якщо ви прийшли у ставки на спорт не за розвагою, а для того, щоб заробляти гроші, треба усвідомити що легких грошей тут немає.

Шлях від новачка до професіонала лежить тільки через самостійний аналіз майбутніх поєдинків. Або ж можна використовувати одну із популярних стратегій, не забуваючи про банк-менеджмент.

Найкращі стратегії ставок на бокс по відгукам

Спеціальних стратегій, створених для боксерських боїв, у беттінгу не існує. Тому рекомендуємо звернути увагу на деякі математичні комбіновані моделі, здатні дати гарний приріст у довгостроковій перспективі. Такі стратегії мають позитивні ставки на бокс відгуки на спеціалізованих форумах.

Гра проти фаворита

У рамках цієї тактики слід ставити на перемогу аутсайдерів. Є два формати моделі – на конкретного спортсмена чи на всіх андердогів поспіль. Перший варіант довгий – боксери виступають нечасто, тому можна буде досягти прибутку протягом кількох місяців. Другий формат кращий – аутсайдери протистоять фаворитам щотижня.

Зміст такий: ставте на перемогу аутсайдера з коефіцієнтом від 4+. Якщо ставка програє – вибираємо за хронологією наступний матч пари «фаворит – аутсайдер» і знову робимо вибір на користь свідомо слабкого гравця. Якщо серія поразок затягнулася до 4-5 програшів – підніміть номінал ставки вдвічі. Намагайтеся розподіляти банк правильно, щоб після 8-10 програшів він у вас став меншим не більше ніж на 50%. Грайте до переможного – як тільки ставка зіграє, зменште її номінал до початкового.

Аутсайдери в боксі перемагають нерідко, тому програші не триватимуть довго – ставка має зіграти максимум на десятий раз, що за правильного планування фінансів перекриє всі мінуси і виведе вас у плюс.

Ставки догоном на тотал

Тут схожий сенс – вибирайте середнє значення тоталу раундів для конкретного боксера або для всіх поєдинків поспіль і ставте постійно або «менше», або «більше». Відмінність у тому, що ставки на тотали не передбачають тривалих серій поразок – якщо постійно бити в те саме значення, рано чи пізно воно стане виграшним.

Коефіцієнти на середні тотали тримаються близько 1,85-1,95, тому після кожного програшу піднімайте номінал ставки приблизно 2,1-2,2 разу. Уважно стежте за банком – краще розпочинати гру за стратегією з розміру ставки у 2-3% від загальної суми на балансі.

Висновок по ставкам на бокс

Ставки на бокс – ризикований, але цікавий захід. Важливо вміти правильно аналізувати матчі, добре розбиратися у вигляді спорту та переглядати велику кількість боїв. Також важливо буде підібрати правильний букмекер для довгострокового співробітництва – щоб коефіцієнти були високими і був доступ до широкого розпису. Представлені у статті стратегії матимуть високу ефективність за умови правильного планування фінансів, але не забувайте про важливість аналізу кожного бою.