Ставки лайв Україна

Робити ставки люблять усі, як новачки, так і досвідчені гравці. Однак робити ставки – це одне, а ось вигравати на ставках – це зовсім інше. Втім, не зовсім про це. Про що тоді? У букмекерській справі є таке поняття, як ставки лайв (з англ. live betting). Ось про це ми й поговоримо. До речі, ставки лайв на спорт роблять більш як 90% гравців. Відразу ж хотілося б відзначити, що цей тип ставок важко буде робити новачкові, адже з розвитком подій у грі доведеться зіткнутися з масою непередбачених обставин.

Для людини, яка вперше увійшла до букмекерської контори, лайв ставки прямо зараз – це табу, звичайно, в тому випадку, якщо вона не хоче відразу програти всі гроші. Для досвідченого гравці, навпаки, ставки в режимі live – це спосіб непогано заробити.

bet3

Чому ставки лайв ставки прямо зараз небезпечні для новачків?

Справа в тому, що в кожній букмекерській конторі ці ставки контролюються професіоналами, а отже, для того, щоб виграти, доведеться мати деяку live ставки стратегія, щоб обіграти цих професіоналів.

Хотілося б зауважити, що це не завжди вдається і досвідченим гравцям.

Чим же цікаві ставки лайв на спорт?

Та тим, що робите ви їх під час матчу, а це означає те, що ви дивитеся гру в реальному часі. Ставки лайв це емоції, адреналін, піднесені почуття, радість, розчарування. Саме за цими почуттями і приходять гравці до букмекерських контор.

Як виграти в live ставки та який вид спорту вибрати?

Багато гравців-початківців задаються питанням, live ставки як виграти і в якому виді спорту. Насправді відповіді на це питання просто немає. Справа в тому, що кожен обирає спорт під себе. Хтось знається на гандболі, хтось у боксі, а хтось у волейболі.

Здебільшого люди роблять Live-ставки у таких спортивних іграх, як баскетбол, футбол та теніс. Чому? Бо там легше виграти? Швидше за все тому, що ці види спорту найпопулярніші, і розбираючись у деякому виді спорту можна складати свою live ставки стратегія.

Ставки live – це на любителя і не для любителя

Як ми казали вище: для досвідченого гравця лайв ставка – це прибуток, для новачка – це ймовірна втрата всього банку. Досвідчений гравець знає букмекера, з яким грає, знає, як той виставляє коефіцієнт та оформляє лінію, знає про ліга ставок лайв результат. Виходячи зі своїх знань, гравець і робить виграшні ставки. Усього цього не може зробити новачок.

Для того щоб робити лайв ставки необхідно не тільки багато знати щодо спорту, ставок і букмекера, але й мати реакцію і здатність моментально приймати рішення, опираючись в тому числі на ставки лайв прогноз. Якщо Ви робите звичайну ставку, у вас є час подумати і зважити все. Але цього часу немає, коли справа стосується ставки в реальному часі.

Ставки live – поради для початківців (безкоштовні, але цінні)

Ми склали для вас ставки live поради, які дуже цінні, як для новачка, так і для професіонала в цій сфері. Нехтування будь-яким із правил може призвести до банкроту вашого ігрового рахунку. Не ігноруйте їх, і повторюйте їх на початку будь-якого дня, доки не вивчите їх.

 1. Ретельно обирайте матчі. У тому самому футболі існують десятки чемпіонатів, але це не означає, що ви повинні ставити на ігри в кожному з них. Виберіть собі кілька, за якими ви могли б стежити, або вже знаєте на них. Розбиратися – означає дивитися матчі, знати хто грає в кожній команді, і яка команда сильніша в чемпіонаті на даний момент. Якщо в чемпіонаті на сьогодні немає матчів, просто відпочиньте і не робіть ставки сьогодні.
 2. Збирайте та аналізуйте інформацію. Це один із найважливіших пунктів при прогнозуванні будь-якої спортивної події. Тут важливо зважати увагу на кілька важливих факторів. Для ставки лайв прогноз такий же важливий, як прогноз для ставок по типу pre-match.
 3. Виберіть правильну букмекерську контору. Це дуже важливе правило, тому що правильно обрана БК дасть впевненість у тому, що свій виграш у разі заходу ставки ви отримаєте. Вибрати хорошу букмекерську контору вам допоможуть відгуки. Але дуже важливо, щоб ці відгуки ви читали на сторонніх сайтах, а не на сторінці «Відгуки» сайту букмекерської контори (такі сторінки зазвичай модеруються адміністрацією сайту і будь-який негатив звідти підчищається).
 4. У жодному разі не робіть ставки на команду, за яку вболіваєте. Дуже важливе правило, яке багато хто просто ігнорує. А це важливо, бо під час прогнозування матчу улюбленої команди дуже складно бути об’єктивним. До речі, мало хто знає, але деякі гравці ставлять на поразку своєї команди. У разі перемоги – радість перемоги, а у разі поразки – грошова компенсація зі ставки.
 5. Ведіть облік за ставками. Заведіть Google Excel документ, куди виписуйте кожну ставку, і суму, на яку ця ставка була зроблена. Щотижня цей документ аналізується та коригується.
 6. Різні події у різні експреси. Не тільки новачки, а й професіонали припускаються грубої помилки при складанні експресів. Найчастіше вони включають одну подію у два різні експреси. Запам’ятайте, якщо один матч не зайде, програються всі експреси, де він є.
 7. Тримайте себе в руках! Фінансова грамотність – те, чого не вистачає великої кількості гравців для успіху. Ставте певний відсоток від депозиту на кожну ставку і дотримуйтесь певної стратегії щодо цього питання.
 8. Будьте холоднокровними. Як перемоги, і поразки можуть вивести нас деякі емоції. Дуже важливо дотримуватися стратегії і не робити ставки лайв на спорт, якщо ви це не планували.
 9. Банк-менеджмент – ваше все. Щоразу на ставку вам потрібно робити ту суму, яку спочатку було заплановано за стратегією. Це правило об’єднує у собі правила №7 та №8. Правильно складений банк-менеджмент убереже вас від великих втрат, навіть у разі серії невдалих ставок.
 10. Помилки – шлях до професіоналізму. Не буває професіонала у ставках на спорт, який не робив помилок. Дуже важливо, щоб з таких помилок ви завжди отримували щось корисне, і після кожної набиралося все більше досвіду.

На що звертати увагу, складаючи прогноз в ставки лайв?

Наприклад, ви зайшли на Ліга ставок лайв результати дивитися. І вашу увагу привернув матч, який вже іде, і на який ви захотіли зробити ставку. Але перш ніж зробити ставку, вам необхідно знати наступні дані:

 • Поточна форма команд, що змагаються.
 • Статистика голів у минулих матчах.
 • Точний склад команд у матчі.
 • Календар матчів (дуже важливий пункт, якщо графік у команди насичений).
 • Статистика особистих зустрічей.
 • Стиль гри.
 • Протистояння тренерів (ще один важливий пункт, який багато хто упускає з уваги).
 • Мотивація.
 • Погода та стан поля.
 • Який суддя судить матч?

І вже на основі цих даних приймати рішення, робити ставку чи ні.

Live ставки: стратегія вибору правильної букмекерської контори

Тут ми зібрали для вас деякі ставки live поради, щоб правильно вибрати букмекерську контору. Давайте коротко:

 • Рейтинг букмекерських контор. Необхідно, як то кажуть, «погуглити», що кажуть люди, вони не брехатимуть. Якщо основна маса відгукується про букмекера погано, то ризикувати не варто.
 • Виведення та введення коштів. Цей пункт є актуальним у випадку з онлайн букмекерською конторою. Вибирати необхідно контору, в якій ви зможете спокійно як вводити, так і виводити свої кошти. Буває таке, що у БК не приймають електронні платежі однієї з найпопулярніших систем під назвою WebMoney. Як відомо, у нас багато користувачів Інтернету мають електронні гаманці саме цього сервісу. Якщо Вас цікавить виведення коштів, то тут також краще звернутися до незалежних відгуків користувачів.
 • Лінія ставок букмекерської контори не повинна бути мізерною. Також букмекери повинні висвітлювати той вид спорту, який Вам цікавий.
 • Бонуси та акції букмекерської контори – це, звичайно, добре та приємно, але в більшості випадків не практично. Кожен бонус приховує за собою більше мінусів ніж плюсів. Будьте уважні.
 • Швидкість розрахунку ставок. Ось цей пункт, якщо ми збираємося робити Live-ставки, для нас найважливіший. Чому? Є такі букмекерські контори, які можуть опрацьовувати ставку більше 10 секунд. Уявляєте, Ви робите ставку на подію в режимі реального часу, вгадуєте, а букмекер каже, що ставка була зроблена після того, як подія зіграла. Не дуже приємна ситуація, можна сказати зовсім неприємна.

Як правильно робити ставки лайв на спорт?

Як, та чому? Це головні питання, які цікавлять кожного початківця та досвідченого беттора. Тут хотілося б поговорити про те, як робити live ставки на спорт правильно?

Букмекер, стежить за грою, за ставками та за коефіцієнтами, як сокіл – за здобиччю. Побачивши таку картину, хочеться з упевненістю заявити, що сокіл навряд чи проґавить маленьку мишку. Але таке трапляється, і це не рідкість. Так, букмекер робить помилки і не так рідко, як може здатися. Саме на цих помилках і грають досвідчені гравці, здійснюючи свої переможні Live-ставки. Звісно, це не просто, але можливо.

Досвідченому гравцю, який дивиться гру в режимі онлайн трансляції, легко отримати перевагу над букмекером. Справа в тому, що букмекерська контора створює коефіцієнти більшості подій в live за шаблоном, не зважаючи на індивідуальність гри. Звичайно, адже ігор багато, і щоб усі їх гідно оцінювати, не вистачає працівників. Так, у розвинених букмекерів на матчі присутні свої кореспонденти, які й висвітлюють подію. Але по-перше, ці кореспонденти не завжди майстерні майстри, здатні читати між рядками, а по-друге вони не завжди встигають повідомити про зміни на полі. Ні, йдеться не про забитий гол. Говориться про дрібні, на перший погляд непомітні, але насправді дуже важливі зміни, які можуть у результаті досить сильно вплинути на результат, на коефіцієнти і на виграші бетторів. Наприклад?

На прикладі Ліги ставок лайв результату

Ну, припустимо, форвард підвернув ногу, але цьому ніхто не надав особливого значення, адже поруч із ним не було ворога, і симулювати не мало сенсу. Але ви то бачили, що ногу він підвернув і швидше за все, це пахне заміною. А якщо замінять головного нападника, атака будуватиметься інакше або не будуватиметься взагалі.

Звідси результати, які стосуються, наприклад, тотал більше, можуть не зіграти, а тотал менше – навпаки зіграти. Букмекер коефіцієнти не змінить, а ви як досвідчений гравець на цьому зіграєте.

Отже, які ми висновки можемо зробити щодо ставок лайв?

 • До початку матчу Вам краще визначитися з ймовірною ставкою. Також, до початку матчу Ви маєте провести аналіз майбутньої зустрічі. Під час матчу, коригувати свої припущення.
 • Не будьте наївними. Букмекер хоче відібрати у Вас гроші. Новачок у представлених у лайві коефіцієнтах бачить шанс зірвати великий куш, а досвідчений гравець – відверту підставу.
 • Дивіться трансляцію від початку до кінця. По-перше, це принесе Вам незабутні емоції, по-друге, від кожної трансляції ви отримуватимете нічим незамінний досвід, і по-третє, тільки так можна приймати вірні рішення та робити правильні ставки.
 • Щоб не проґавити весь банк, ви обов’язково маєте мати стратегію гри. Досвідчені гравці стверджують, що без стратегії у live робити нічого.
 • Фахівці не радять грати на коефіцієнти менше 1,5. Ризик залишається, а вихлопу практично немає.
 • Не варто гнатися за багатством стрімголов, необхідно бути уважним, розважливим і грати з розумом.

Ну, ось, мабуть, і все. Робіть ставки лайв, адже на них не тільки можна заробити, це ще й дуже цікаво.